LT EN RU

VšĮ Lietuvos „Panemunių žiedai“ kartu su Vilniaus dailės akademija rengia paskaitų ciklą „10 edukacinių programų Jurbarko krašte“, kuriame Lietuvos turizmo ekspertai, profesionalai, mokslininkai pristatys tyrimus kultūros paveldo ir tradicijų srityse, analizuos naujausias tendencijas turizmo pramogų ir edukacinių programų pravedime ir sukūrime; Jurbarko krašto įstaigų ir bendruomenių atstovai pasakos ir demonstruos sukurtus tradicinius produktus, jau vedamas ir populiarias edukacines programas.

Pirmoji ciklo paskaita „Magiškasis kambarys: gyvybinga ir prisitaikanti vaistinėlės tradicija Lietuvos bajorų namuose“ įvyks š.m. gruodžio 1 d. 14 val. Panemunės pilyje, Jurbarko r.

Jos metu dvarų kultūros tyrinėtojas architektas Marius Daraškevičius

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gruodžio 6-ąją aukoti labdarai kvies tradicinis renginys „Pelenė“. Kosmetologės Rasos Rakštelienės projektas šį kartą atvers Panemunės pilies duris. Aukoti tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai, moteris kviečia jau ketvirtą kartą.

19 val. prasidėsiančiame renginyje lankytojų lauks Tomos Butkutės ir grupės „Kreizas“ pasirodymai, Redos Žemelienės šokių grupės „ERA“ programa, „Romarikos šilko namų“ ir Jolantos Vilkelienės siuvimo studijos „Jola“ kolekcijos „Vakaro šviesoje“ ir „Pievų karalienė“  bei tradiciniu tapęs įvaizdžio sukūrimas „Pelenės virsmas“.

Taip pat vyks aukcionas, per kurį surinktos lėšos atiteks labdarai.

Bilieto į renginį kaina – 10 eurų, būtina registracija. Registruotis galima telefono numeriu +37060836252