LT EN RU

1. Edukacinė - pramoginė veikla "Pilies lobio paieška"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panemunės piliai - daugiau kaip 400 metų. Pasakojama, kad turtingi jos šeimininkai dalį savo turtų paslėpė. Ir  nežinia, ar kam jau pavyko juos   rasti. O gal pasiseks jums?

"Pilies lobio paieška" – mėgstama veikla Panemunės pilyje.  Nuorodos, klausimai, kryžiažodžiai, rebusai padeda  dalyviams ne tik rasti "lobį", bet ir moko Panemunės pilies  bei šio krašto istorijos. Ši judri veikla parengta keturioms amžiaus grupėms:  jaunesnio, vidutinio ir  vyresnio mokyklinio amžiaus vaikams  bei suaugusiems.

Trukmė: nuo 60 iki 90 min.

Ne mažesnei nei 10 asmenų grupei.

Būtina išankstinė registracija tel. (8 447) 41 729, el. p.  panemunespilis@gmail.com          

(Kainas žiūrėkite sk. Kainos)

Šią edukaciją galima užsisakyti patiems ar per Kultūros paso sistemą  http://kulturospasas.emokykla.lt

 

2. Ekskursija su vaidinimu „Šiokiadienis tuometėje pilyje“

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekskursijos   dalyviai, pasirinkę apžvalginę  ar teminę ekskursiją, be gido pasakojimo dar  galės mėgautis vaizdais iš realaus gyvenimo  pilyje. Kaip gyveno pilies šeimininkai ir jiems tarnavę žmonės, kaip bendravo, ką valgė, kuo  rengėsi, kas juos džiugino ar liūdino, ką jie vadino  delijomis, klepkomis  ar latrinomis – į tuos ir  panašius klausimus padės atsakyti ekskursiją  papildantis pilies vaidinimas.

 Ekskursijos dalyviai turi galimybę:

Pageidaujantys ištaigingų bajoriškų pietų, paruoštų pilies restorano kuchmistrų (virėjų) pagal senoviškus receptus, turėtų kreiptis į pilies restoraną tel.: 868639393 arba el. p.: hm.pilis@bestbaltichotels.eu

Trukmė: 80 / 90 min.

Ne mažesnei nei 20 asmenų grupei.

Būtina išankstinė registracija tel. (8 447) 41 729, el. p. panemunespilis@vda.lt

(Kainas žiūrėkite sk. Kainos)

 

3.Edukacinė programa „Mažoji archeologija – pažinkime Panemunės pilį“


 

 

 

 

 

 

 

 

Kviečiame 1 – 4 klasių moksleivius dalyvauti edukacinėje programoje „Mažoji archeologija – pažinkime Panemunės pilį“. Užsiėmimai vyksta Panemunės pilyje.
Atvykę pas mus susipažinsite su pilies istorine praeitimi, bei pabūsite mažuoju archeologu ir savo rankomis paliesite tai, ką mums paliko šios pilies šeimininkai prieš šimtus metų. Trumpai apžvelgsime pagrindines archeologinio darbo pakopas. „Archeologinėje perkasoje“ ieškosime praeities dirbinių, mokysimės juos įvardinti. Taip pat pabandysite sukurti ir nupiešti savo giminės herbinį koklį...

 

Iki 30 mokinių.

Būtina išankstinė registracija tel. (8 447) 41 729, el. p. panemunespilis@gmail.com

(Kainas žiūrėkite sk. Kainos)

Šią edukaciją galima užsisakyti patiems ar per Kultūros paso sistemą  http://kulturospasas.emokykla.lt