LT EN RU

Apžvalginė ekskursija

Ekskursijos dalyviams gidas pristato pilies statybų laikmetį, architektūrinį stilių, istoriją, šeimininkus, supažindina su vykdomomis veiklomis.

 

Teminės  ekskursijos

1. Rezidencija, kurioje buvo gyvenama jau prieš 400 metų

Ekskursijos dalyviai, su gidu  vaikščiodami po pilies teritoriją, mintimis nusikels į XVII, XVIII amžius, sužinos daug įdomių, pikantiškų ir dar negirdėtų dalykų apie pilies statybą,  tuo metu vyravusias architektūrines tendencijas, šeimininkų gyvenimo subtilybes, sklandžiusias ir dar tebesklandančias legendas.

2. XVII – XVIII a. rezidencinės pilies šeimininkai ir jiems įtaką dariusios moterys.

Kaip buvo statoma ši rezidencinė pilis, kam  priklauso  ne mažesni  pilies statymo nuopelnai negu šeimininkui, kieno dėka buvo pilis pertvarkyta ir išgražinta XVIII a., kokie ryšiai siejo pilies šeimininkus su garsiomis Tyzenhauzų, Pacų bei Tiškevičių giminėmis, kuo buvo vaišinami pilies svečiai ir dar daugybę įdomių dalykų sužinosite, kartu su gidu pasivaikščioję po legendomis apipintą autentiškiausią Lietuvoje XVII a. renesansinę pilį.

 

Apžvalginės bei teminių ekskursijų dalyviai turi galimybę:

Ekskursijų trukmė – nuo 40 iki 50 min.

 

Ekskursija su vaidinimu „Šiokiadienis tuometinėje pilyje“

Ekskursijos dalyviai, pasirinkę apžvalginę ar teminę ekskursiją, be gido pasakojimo dar galės mėgautis vaizdais iš realaus gyvenimo pilyje. Kaip gyveno pilies šeimininkai ir jiems tarnavę žmonės, kaip bendravo, ką valgė, kuo rengėsi, kas juos džiugino ar liūdino, ką jie vadino delijomis, klepkomis  ar latrinomis – į tuos ir panašius klausimus padės atsakyti ekskursiją papildantis pilies vaidinimas.

 Ekskursijos dalyviai turi galimybę:

Pageidaujantys ištaigingų bajoriškų pietų, paruoštų pilies restorano kuchmistrų (virėjų) pagal senoviškus receptus, turėtų kreiptis į pilies restoraną tel.: 868639393 arba el. p.: hm.pilis@bestbaltichotels.eu

Ekskursijos trukmė  –  80/90 min. Ji vedama ne mažesnei nei 20 asmenų (suaugusiųjų) grupei.

                                              

Registracija/ užsakymas grupėms tel. 8447 41729,  el. p. panemunespilis@vda.lt

Ekskursijos vedamos pavieniams asmenims ir grupėms. 

Ekskursijas veda tik pilyje dirbanrys gidai.

(Kainas žiūrėkite sk. Kainos)